Search
Close this search box.
تصویر کامل مینی کیبورد

مینی کیبورد بی سیم H20

1670000 تومان
کیبورد تاشو بلوتوثی B023

کیبورد تاشو بلوتوثی B023

970000 تومان
ایر ماوس g10s

ریموت کنترل هوشمند ایر ماوس مدل g10s

310000 تومان
ایر ماوس وکیبورد w3

ایرماوس و کیبورد W3

1050000 تومان
کیبورد بلوتوثی تاشو

کیبورد بلوتوثی تاشوB089T

2670000 تومان
مینی کیبورد c120

مینی کیبورد و ایر ماوس C120

408000 تومان
مینی کیبورد و ایر ماوس m5

مینی کیبورد و ایر ماوس بلوتوثی M5

1190000 تومان
مینی کیبورد h18+

کیبورد هوشمند Zenex H18 Plus

2578000 تومان
مینی کیبورد

مینی کیبورد و موس بلوتوث i8

373000 تومان
تصویر کیبورد بلوتوثی مدل B033

کیبورد بلوتوثی تاشو B033

1460000 تومان
نمایش بیشتر...

ماوس و کیبورد

ماوس Mouse یا به اصطلاح لفظی عوام موس دارای ساختاری متشکل از یک وسیله نسبتا کوچک است که به کاربر این اجازه را می دهد تا بتواند بر روی صفحه نمایشگر هر آنچه را که مد نظر دارد انتخاب کند. به طور کلی ماوس به دو دسته ماوس بی سیم و ماوس بولوتوثی یا همان هوشمند تقسیم می شوند طبیعتا بدون وجود موس نیز میتوان با انواع سیستم های هوشمند و دیجیتالی کار کرد اما طبیعتا سهولت کار به اندازه کار با موس نخواهد بود.

کیبور Keyboard یا همان صفحه کلید کامپیوتر متشکل از سوئیچ های الکترونیکی و اهرم های مکانیکی است که به کاربر اجازه می دهد تا هر آنچه مد نظر دارد را به هر زبان دلخواهی اطلاعاتش را وارد سیستم کامپیوتر کند. البته این نکته نیز شایان ذکر است که هر دکمه که بر روی صفحه کیبورد قرار گرفته معنای به خصوصی دارد و حتی تعریف شده تا فشردن دو چند کلید به صورت هم زمان و یا پی در پی معناهای خود را بدهند.

خرید ماوس و کیبورد

انواع ماوس و کیبورد در بازار موجود هستند که ادامه محتوا در مورد هر یک توضیحاتی خواهیم داد اما آنچه به طور کل حائز اهمیت است نکاتی است که هنگام خرید ماوس و کیبورد میبایست بدانید و به آنها توجه کنید؛ برخی از این نکات به شرح ذیل می باشند …

  • میزان دقت ماوس که بر اساس DPI  | CPI  محاسبه می شود.
  • ماوس و کیبور با سیم و بی سیم هر دو در بازار موجود هستند.
  • برند و سازنده که سبب می شود از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.
  • بعضی از ماوس و کیبورد ها مانند ماوس و کیبورد گیمینگ دارای نور و چراغ LED می باشند.
  • طراحی آرگونومیک بگونه ای که هنگام کار با آن دست شما احساس خستگی نکند.

نکته : بهترین ماوس و کیبورد آن مدل هایی است که خصایل فوق را دارا بوده و برای هر کاری که مورد استفاده میخواهد قرار بگیرد نیازهای مخاطب را پاسخگو باشد.

خرید انواع ماوس و کیبورد mouseandkeyboard

ایرماوس

اینکه ایرماوس چیست و چه کاربردی دارد سوالی است که در وهله اول برای بسیاری از افرادی که شناختی نسبت به ماهیت ایرماوس ندارند پیش می آید. ایرماوس به عبارتی هم کاربرد کنترل و هم دارای سنسور هایی است که کاربرد ماوس رو دارا می باشد. برای خرید ایرماوس مناسب میبایست تلویزیون یا اندروید باکسی که میخواهید از ان استفاده کنید را مورد نظر داشته باشید سپس اقدام به خرید نمایید.

ایرماوس چیست و چه کاربردی دارد

ریموت کنترل هوشمند

انواع ریموت کنترل هوشمند در بازار موجود هستند که برای کارهای گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند؛ به همین دلیل دارای خصایل مختلف در ابعاد ، اندازه ، برند ، ویژگی و … مختلف می باشند که برخی از آنها به شرح ذیل می باشند …

  • ریموت کنترل هوشمند برای اسباب بازی ها
  • ریموت کنترل هوشمند برای وسایل برقی منزل مانند تلویزیون
  • ریموت کنترل هوشمند برای باز و بسته و کردن درب پارکینگ
  • و …

نکته : آنچه واضح و مبرهن است این است که این ریموت کنترل های هوشمند از راه دور کار میکندد و برای اعلان دستور از فاصله دور به دستگاه های مختلف ساخته شده اند به همین دلیل با ماهیت یکسان اما انواع گوناگون وجود دارند. هنگام خرید ریموت کنترل هوشمند بهتر است با توجه به نیازی که دارید تمام خصایل مربوط به دستگاه را مطالعه کنید.

انواع ریموت کنترل هوشمند

کیبورد تاشو

طبیعتا کیبور تاشو نمیتواند اختلاف فاحش یا ماهیت متفاوتی نسبت به دیگر کیبورد های موجود در بازار داشته باشد اما مهم ترین مزیتی که دارد قابل حمل بودن است. کیبورد قابل حمل میبایست بگونه ای باشد تا شما بتوانید به آسانی را درون کیف یا جعبه ای قرار داده و با خود به دانشگاه یا محل کارتان ببرید. به همین دلیل مانند تمام مواردی که در خطوط فوق به آن اشاره شد انواع مختلف کیبورد تاشو در بازار موجود می باشند که باتوجه به نیازتان می بایست ویژگی های هر یک را مورد بررسی قرار داده و سپس اقدام به خرید کنید.

  • مینی کیبورد تاشو نیز در بازار در انواع مختلف موجود می باشد که با همان خصایل اما قابل حمل می باشد جهت خرید مینی کیبورد تاشو نیز بهتر است از قوانینی که در باب هر یک از سر تیتر ها گفته شد پیروی کنید.

مینی کیبورد بی سیم

به عبارتی میتوان گفت توضیحات مربوط به برخی از محصولات در نامشان واضح و مبرهن است آنقدر که حتی اگر توضیحاتی هم به میان نیاوریم مخاطب کاملا متوجه خصایلی که میبایست به دنبالش باشد خواهد شد. با تمامی این تفاسیر به طور کلی مینی کیبورد بی سیم یکی از مصرفی ترین کالاهایی است که با توجه به افزایش استفاده از گوشی های هوشمند در زندگی روزمره انسان ها به یکی از ضروری ترین گجت های مورد نیاز بدل شده چرا که هم بدون نیاز به سیم یا کابل به دستگاه متصل و به راحتی شرایط تایپ کردن را برای کاربر فراهم میکند.

انواع مینی کیبورد ها در بازار موجود هستند که از معرف ترین آن ها به مینی کیبورد بی سیم ، مینی کیبورد تاچ ، مینی کیبورد وایرلس ( مینی کیبورد بولوتوثی ) اشاره کرد. جهت خرید خرید هر کدام از این مینی کیبورد ها که در مدل های مختلف نیز موجود می باشند حتما ویژگی های مربوط به هر یک را مورد بررسی قرار دهید.